UltraBlue KF Runways deicer.

2 hodnocení
 
Efekt lupa
 

UltraBlue KF je odstraňovač námrazy ve formě granulí určený pro VPD, pojížděcí a odstavné plochy, aplikovatelný běžnou sypací technikou. Preventivní aplikace navíc zabraňuje spojení ledové krusty s povrchem VPD.

UltraBlue KF je prátelský vůči životnímu prostředí.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
Cena 4 345,11 Kč 34 025,20 Kč 137 214 Kč od 4 345,11 Kč včetně DPH
3 591 Kč 28 120 Kč 113 400 Kč od 3 591 Kč    
Kategorie Odmrazování
Záruka 2 roky
 

Tento rozmrazovač na bázi mravenčanu draselného (tj. bez močoviny) je vhodný pro použití za zimních podmínek.

Použití tohoto odmrazovače zabraňuje vzniku pevného spojení mezi ledovou krustou a povrchem a tím významně ulehčuje mechanické odstranění ledu z VPD. Vysoká rozmrazovací schopnost UltraBlue KF též umožňuje odstranění tenčí vrstvy ledu pouhým postřikem.

UltraBlue KF může být snadno použit v již existujících systémech.

Je snadno odstranitelný dokonce i za zimních podmínek a má při mineralizaci velmi nízké nároky na kyslík ve srovnání s acetáty (nízké Chemical Oxygen Demand, COD), což znamená, že odpadní voda je daleko méně znečištěná ve srovnání s jinými odmrazovači. Neobsahuje dusičnany, dusitany, fosforečnany, chloridy a triazol, je biologicky odbouratelný a ekologicky šetrný.

UltraBlue KF plní standardy stanovené Federálním úřadem pro letectví (FAA) pro odmrazovací kapaliny v ohledech ekologické bezpečnosti, technických standardů, účinnosti a efektivity, stejně jako specifikace SAE AMS 1435 (Aerospace Material Specification), a je bezpečný pro vzletové, přistávací a pojížděcí dráhy a další letištní plochy.